Facebook FanPage System12.pl - Lotto przez Internet
Oficjalna strona System12.pl na Google+
Mamy najniższe prowizje, a zamówienia przyjmujemy najdłużej ze wszystkich, aż do godziny 21:20
 


Lotto przez Internet

- Najniższe prowizje w całym Internecie !
aktualnosci lotto
23-04-2017
Prowizja 0 zł powraca!
Kumulacja Lotto została wczoraj rozbita. Cała kwota wygranej w wysokości ponad 23 milionów złotych trafi do jednej osoby. U nas prowizja zostaje zniesiona ponownie do 0 zł jak ma to miejsce za każd..
20-04-2017
Sobota - 23 000 000 zł
Już w sobotnim wieczór podczas losowania Lotto czeka na nas kumulacja w wysokości 23 000 000 zł. Największa w tym miesiącu kumulacja. Życzymy wielu wygranych!
16-04-2017
Wtorek - 17 000 000 zł
We wtorek czeka na nas kolejna kumulacja Lotto. Tym razem losowanie dotyczyć będzie nawet 17 000 000 zł. Czy tym razem komuś uda się wygrać? Tego dowiemy się już wkrótce.

FAQ - Pytania i Odpowiedzi


Jaką rolę pełni serwis system12.pl ?
Nasza firma świadczy usługi online dla naszych klientów w zakresie realizacji uczestnictwa użytkownika, za pośrednictwem serwisu, w grach Lotto, Mini Lotto, Multi Multi w grach indywidualnych oraz grupowych, a także w grach darmowych. W skrócie mówiąc jesteśmy Waszym pośrednikiem w zakupie kuponów. Serwis system12.pl umożliwia zlecenie usługi na wykup i obsługę kuponu konkretnej gry liczbowej. Nie jesteśmy organizatorem żadnej gry liczbowej, ani też takiej gry nie urządzamy. Firma nie prowadzi działalności w zakresie gier i zakładów, nie świadczy na rzecz któregokolwiek z organizatorów gier liczbowych usług reklamowych bądź promocyjnych, ani nie otrzymuje od któregokolwiek z organizatorów gier liczbowych żadnego świadczenia pieniężnego lub niepieniężnego.

Czy mogę korzystać z Waszych usług jeśli mieszkam poza Polską?
Jak najbardziej nasz serwis jest otwarty na ludzi z całego świata. Nie ma znaczenia gdzie mieszkasz lub w jakim miejscu obecnie się znajdujesz. Najważniejsze jest to czy masz ochotę skorzystać z naszych usług. Co więcej, jeśli nie masz konta bankowego w Polsce, bez najmniejszego problemu możesz wykonać przelew ze swojego zagranicznego banku.

Jak doładować swoje konto środkami pieniężnymi?
Aby zasilić swoje konto w serwisie kwotą pieniężną, należy się zalogować. Następnie klikamy w zakładkę "Moje finanse", a nad historią operacji finansowych klikamy w napis "Wpłata środków". Pokazuje nam się logo Przelewy24, pod którym wpisujemy kwotę, którą chcemy doładować konto i klikamy przycisk "Wpłać". Po tym zabiegu pojawia się nam strona Przelewy24, na której wybieramy bank, w którym posiadamy konto bankowe. Jeśli nie posiadasz konta w żadnym z wymienionych tam banków, to interesuje Cię pole o nazwie "Przekaz / Przelew tradycyjny" z obrazkiem druczku wpłaty. W ten przycisk klikają również wszyscy Ci, którzy chcą dokonać wpłaty z zagranicy. Na następnej stronie pojawi się lista numerów kont. Wybieramy dowolne z nich i zgodnie z załączoną tam instrukcją wykonujemy przelew. Osoby, które chcą dokonać przelewu z banku zagranicznego zainteresowane są pozycją, która nazywa się "Wpłaty z zagranicy", przy której to podany jest numer konta do wpłat z zagranicy.

Czym jest i na czym polega gra indywidualna ?
Gra indywidualna to standardowa gra z jaką mamy do czynienia w kolekturach Lotto. W dziale tym możesz złożyć zamówienie na obsługę Twojego kuponu Lotto, Mini Lotto lub Multi Multi. To Państwo decydują, tak samo jak w kolekturze o wszystkich parametrach gry. Wybieramy rodzaj gry, ilość liczb oraz ilość losowań. W przypadku gry Multi Multi do wyboru mamy również stawkę i opcję z plusem lub bez.

Czym jest i na czym polega gra grupowa ?
Gra grupowa to wspólna gra z innymi użytkownikami serwisu. Użytkownicy wykupują udziały w grach, którymi są zainteresowani. Koszt jednego udziału wynosi 1,23 zł. W chwili wykupienia przez użytkowników 100% udziałów danego kuponu jest on przez nas kupowany i bierze udział w najbliższym losowaniu.
Zespołowa gra to także możliwość udziału w zakładach systemowych, które dają wszystkim większe szanse na wygraną. Przykładowo w Lotto możemy wykupić udziały w zakładzie, który ma od 7 do nawet 12 liczb. Grając 12 liczbami w Lotto, o wygraną znacznie łatwiej i chyba nikomu nie trzeba tego tłumaczyć. To samo w przypadku Mini Lotto - można grać maksymalnie 12 liczbami. W Multi Multi nie ma możliwości gry większą ilością liczb, ale za to zawsze dostępne są zakłady o maksymalnej ilości losowań, maksymalnej stawce i opcji z plusem.
To właśnie wspólna gra z innymi użytkownikami daje nam możliwość wysokich wygranych niskim kosztem. Oczywiście wygrane są dzielone wprost proporcjonalnie do wykupionych udziałów. Im więcej wykupisz udziałów, tym większą kwotę wygranej otrzymasz w przypadku podziału. Na przykład wykupując 50% udziałów, w przypadku stwierdzenia wygranej, połowa z niej trafi do Twojej kieszeni.

Czym jest i na czym polega gra darmowa ?
Na naszej stronie udostępniamy grę darmową w Lotto i Mini Lotto, a kupony są kupowane przez naszą firmę . Każdy zarejestrowany użytkownik serwisu, który wydał w naszym serwisie przynajmniej 1 zł na gry grupowe lub indywidualne może zapisać się do gry darmowej na każde losowanie. Losowania odbywają się w każdy wtorek, czwartek i sobotę, a zapisać się na te gry można do godziny 22:15. Ewentualna główna wygrana zostanie podzielona po równo pomiędzy wszystkich zarejestrowanych użytkowników.

Czym jest gra Lotto i jak w nią grać ?
Lotto to gra liczbowa, zwana dawniej jako Duży Lotek lub Toto lotek. Gra polega na wytypowaniu 6 z 49 liczb. Cena pojedyńczego zakładu to 3 zł. Losowanie odbywa się w każdy wtorek, czwartek i sobotę o godzinie 22:15. Trafienie 6 z 6 wytypowanych liczb, skutkuje główna wygraną. Minimalny pułap wygranej pierwszego stopnia to 2 000 000 zł. W przypadku braku trafienia głównej wygranej następuje kumulacja. Jest to najbardziej popularna gra Totalizatora Sportowego. W celu zwiększenia szans na wygraną jest możliwość gry systemowej. Polega ona na wykupieniu zakładu lotto z większą ilością liczb. Zamiast standardowych 6 liczb możemy grać 7 lub maksymalnie nawet 12 liczbami. Od 15 września 2012 roku istnieje możliwość dopłaty 1 zł do każdego zwykłego zakładu w celu uzyskania dodatkowej szansy na wygranie w postaci drugiego losowania Lotto. W Lotto Plus za trafienie 6 z 6 liczb istnieje gwarantowana wygrana w wysokości 1 000 000 zł.

Czym jest gra Mini Lotto i jak w nią grać ?
Mini Lotto, zwana dawniej jako Express Lotek polega na wytypowaniu 5 z 42 liczb. Cena pojedyńczegoo zakładu to 1,25 zł. Losowanie odbywa się w każdy wtorek, czwartek i sobotę o godzinie 22:15. Trafienie 5 z 5 wytypowanych liczb, skutkuje główna wygraną w wysokości przeważnie pomiędzy 250 000 zł, a 300 000 zł. Prawdopodobieństwo jej trafienia jest znacznie większe niż w grze Lotto.

Czym jest gra Multi Multi i jak w nią grać ?
Multi Multi to gra dawniej znana jako Multi Lotek. W grze bierze udział 80 liczb, z których losowane jest, aż 20 z nich. Cena pojedyńczego zakładu to 2,5 zł. W przypadku opcji z Plusem koszt wynosi 5 zł. Losowania odbywają się dwa razy dziennie, siedem dni w tygodniu. Wygrane zależą od Ciebie ponieważ to ty wybierasz iloma liczbami, jakimi stawkami i opcjami grasz. Maksymalna wygrana w Multi Multi to 2 500 000 zł, a w przypadku gry z Plusem to nawet 25 000 000 zł. Za trafienie 10 z 10 liczb doliczany do wygranej jest bonus, który zwiększa się po każdym losowaniu o blisko 10 000 zł, aż do chwili jego rozbicia czyli trafienia przez kogoś 10 z 10 liczb.

Czym jest system lotto lub gra systemowa ?
Najprościej mówiąc jest to gra większą ilością liczb niż w standardowej grze. Gra systemowa dotyczy gry Lotto i Mini Lotto. Standardowo w Lotto gramy 6 liczbami, a w Mini Lotto 5 liczbami. Dzięki grze systemowej mamy możliwość grania maksymalnie nawet 12 liczbami. W związku z tym, nasze szanse na wygraną znacząco rosną. W przypadku trafienia jakiejkolwiek wygranej w grze systemowej nie będzie ona taka jak zawsze. Będzie ona kilkakrotnie lub nawet kilkadziesiąt razy większa niż zwyczajnie, albowiem jest ona rozliczana zgodnie z tabelą systemową.

Czym jest udział w grze grupowej i ile kosztuje ?
Udziałem nazywamy wykupienie części kuponu w grze grupowej. Jeden udział kosztuje 1 zł + prowizja. W chwili obecnej całkowity koszt udziału wynosi 1,23 zł. Przykładowo kupon lotto system 7 kosztuje 21 złotych. W związku z tym, jego wykupienie możliwe jest po uzbieraniu 21 udziałów. W przypadku gier grupowych można wykupić jeden lub kilka udziałów. W ten sposób stajemy się współwłaścicielami danego kuponu. Ewentualna wygrana będzie podzielona proporcjonalnie pomiędzy wszystkich jego udziałowców. Wykupując 1 udział z 21, przysługująca nam wygrana będzie wynosiła 1/21 z całości. Jeśli wykupimy 10 udziałów, to prawie połowa wygranej przypadnie nam.

Co oznaczają same zera w zakładzie gry grupowej ?
W grach grupowych samymi zerami oznaczone są zakłady na chybił trafił. Oznacza to, że dany kupon w chwili wykupienia wszystkich udziałów jest kupowany w kolekturze jako chybił trafił, a liczby które się na nim znajdą są wpisywane w serwisie. Wówczas zera zamieniają się na konkretne liczby.

Do czego służy konto użytkownika w serwisie ?
Każda osoba po zarejestrowaniu się, otrzymuje dostęp do swojego konta w serwisie. Konto to daje wgląd do wszelkich informacji dotyczących działań podejmowanych przez użytkownika na stronie. Po zalogowaniu się, klient wie ile środków pieniężnych posiada, kiedy i na co je wydał oraz ma możliwość ich uzupełnienia. Dodatkowo widzi szczegóły każdego kupionego kuponu i udziały, które kiedykolwiek posiadał z informacjami o wygranych. To samo tyczy się gier grupowych i darmowych. W panelu użytkownika każdy znajdzie wszystkie niezbędne informacje na temat jego działalności w naszym serwisie.

Zarejestrowałem się ale nie mogę się zalogować. Dlaczego ?
Po zarejestrowaniu się w serwisie, na podany adres e-mail przy rejestracji wysyłana jest wiadomość z linkiem aktywacyjnym. Dopiero po jego kliknięciu, Twoje konto zostanie w pełni aktywowane i będzie możliwe korzystanie z niego. W przypadku problemów z aktywacją konta prosimy o skorzystanie z formularza kontaktowego na naszej stronie w celu wyjaśnienia problemu.

Jaką mam pewność, że zamówiony kupon zostanie przez Was wykupiony ?
Świadczymy profesjonalne usługi pośrednictwa i naszym zadaniem jest wykonywać je w sposób należyty. Od samego początku pracujemy na swoją renomę i mamy świadomość tego, że chociażby jeden błąd lub zwłoka mogą mieć wpływ na postrzeganie naszej działalność. Z wiązku z tym, wprowadziliśmy system statusów, które informują każdego użytkownika o tym, na jakim etapie realizacji jest jego kuponem. W chwili kiedy zlecony do wykupienia kupon uzyska status "w grze" można być pewnym, iż kupon jest już rzeczywiście wykupiony i bierze udział w losowaniach. Wszystkie rodzaje statusów i ich opisy znajdują się w regulaminie serwisu. Poza tym, każdy użytkownik może w każdej chwili wnioskować o wykonanie skanu zakupionego kuponu.

Zależy mi na anonimowości. Czy jestem anonimowy w serwisie ?
Każdy z naszych klientów jest w pełni anonimowy. Do rejestracji w serwisie wymagane jest jedynie imię i nazwisko oraz adres e-mail. Nigdy, nigdzie nie będziesz zmuszony podawać adresu zamieszkania. Twoje dane nie zostaną nigdy ujawnione publicznie. Na adres e-mail otrzymywać będziesz jedynie informacje o kumulacjach w grach liczbowych. Nie wysyłamy nawet wiadomości o wygranych, aby przez przypadek osoba nie powołana nie dowiedziała się o Twoim zainteresowaniu. W naszym serwisie możesz czuć się swobodnie i w pełni anonimowo. Zapewniamy pełną dyskrecję.

Dlaczego nie mogę zamówić kuponu lub kupić udziału ? Jak doładować konto w serwisie ?
Jednym z powodów może być to, że nie zalogowałeś się na swoim koncie w serwisie. Jeśli jesteś zalogowany, a problem dalej występuje to z pewnością nie posiadasz pieniędzy na swoim koncie. W takim przypadku, trzeba doładować swoje konto w serwisie środkami pieniężnymi. Aby to zrobić, po zalogowaniu się należy przejść do sekcji "Moje finanse", a następnie do zakładki "Wpłata środków". Do wyboru mamy szybkie płatności online lub tradycyjny przelew bezpośrednio z Państwa konta bankowego na nasze. Skorzystanie z płatności internetowych jest księgowane natychmiast, chyba że nie posiada się konta bankowego z listy dostępnych. Doładowanie konta tradycyjnym przelewem, skutkuje zaksięgowaniem środków najpóźniej dnia następnego, a w większości przypadków jeszcze tego samego dnia. Nasze firmowe konto bankowe znajduje się w mBanku, a więc jeżeli również posiadasz konto w mBanku lub Multibanku wykonany przelew, zaksięgowany będzie w kilka minut.

W jaki sposób otrzymam ewentualną wygraną ?
W przypadku stwierdzenia jakiejkolwiek wygranej, jest ona automatycznie dopisywana do Twojego konta w serwisie i można nią dowolnie dysponować. Użytkownik może przeznaczyć wygraną na dalszą grę lub może zlecić jej wypłatę na uprzednio zweryfikowane konto bankowe.

Czy z wygranej muszę rozliczyć się z Urzędem Skarbowym ?
Każda wygrana w grach liczbowych Totalizatora Sportowego zostaje automatycznie opodatkowana i rozliczona. Wygrane poniżej kwoty 2280 zł są zwolnione z podatku, a powyżej tej kwoty wygrane wypłacane są po odliczeniu 10% podatku, z którego rozlicza się Totalizator Sportowy. W związku z tym nie ma potrzeby rozliczania się z Urzędem Skarbowym.

Czy korzystanie z płatności online stwarza dodatkowe koszty ?
Każdy użytkownik dokonujący wpłaty poprzez płatności online nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów. Ewentualne prowizje wynikające z tych płatności, ponosi nasza firma i to my rozliczamy się z dostawcą płatności online. Państwo wpłacając określoną kwotę, macie ją w pełni do swojej dyspozycji.